Projekty domů

Contents

Kvalitní projekty domů jsou základem úspěšné realizace

FinList. Mít vlastní dům je snem mnoha lidí. Hodláte jej přeměnit ve skutečnost? Pak byste měli mít představu, jak váš nový příbytek bude vypadat. Tuto představu pak společně s projektantem převedete na papír a můžete začít s realizací. Projekty domů mohou být typové nebo individuální: první zmíněné vybíráte z katalogu, druhé vznikají výhradně z vašich představ.

Projekty domů

I katalogové citáty se dají různě poupravovat, aby co nejvíce sedly budoucím obyvatelům. Větší či menší změny projektant zakomponuje do již vytvořeného a ozkoušeného projektu, čímž vznikne originální podob této stavby. Rádi byste garáž nebo balkon navíc? Chcete pozměnit umístění dveří či oken? Líbila by se vám kuchyňská linka na opačné straně místnosti? Nemusí to být problém.

Projekty domů

Projekty domů. U projekční kanceláře Prozi.cz, která na trhu působí 15 let, máte záruku profesionálního jednání a otevřenosti vašim nápadům. Vytváří projekty domů na míru a na výběr je i z těch katalogových. Nechybí ani dřevostavby a nízkoenergetické domy.

Projekty domů

Projekty domů. Co nejnižší energetická náročnost

webs. Trend spojení komfortního bydlení s co nejnižšími náklady na provoz je jasně patrný. I kdyby to znamenalo do začátku vyšší investici, mnoho lidí požaduje nízkoenergetické bydlení nebo alespoň bydlení úsporné. Aby stavba splnila standard „nízkoenergetická“, je zde řada kritérií. Ještě přísnější a složitější je to pak s domy pasivními. Kancelář Prozi tedy počítá ve své nabídce i s projekty domů nízkoenergetických. K nejoblíbenějším dnes patří bungalovy.

Projekty domů, oblíbené bungalovy

Mezi projekty domů u Prozi.cz tvoří bungalovy vysoké procento. Tyto přízemní domky jsou dnes velmi populární, zejména u mladých lidí zakládajících rodinu nebo starších párů, kterým již děti odrostly. Vhodné jsou téměř pro každého, lze je samozřejmě také individuálně přizpůsobit. Počet místností a jejich členění jsou variabilní. A nemusíte stále běhat do patra a zase domů má své výhody. Navíc absence patra je výhodná, i co se týče vytápění domu.

Mohlo by vás zajímat -  Návrhy fasády Vašeho domu