Hubení škodlivého hmyzu – dezinsekce

Obtížný hmyz žijící v blízkosti lidí může být člověku zdraví nebezpečný a může působit velké škody na majetku. Řešení je jednoduché – profesionální dezinsekce.
 
Hubení škodlivého hmyzu a ostatních členovců zejména v komunální hygieně se nazývá dezinsekce.
Jedná se zejména o likvidaci těchto škůdců: mravenci (mravenec obecný, mravenec faraon), švábovitý hmyz (rus domácí, šváb obecný) další členovci (rybenky, štěnice, vši, moli), skladištní škůdci, vosy, sršni (pokud ohrožují), komáři, mouchy, muchničky, blechy, roztoči.
Dezinsekce se nejčastěji provádějí v potravinářských provozech, restauračních zařízeních, ubytovacích zařízeních, nemocnicích, firemních prostorech a domácnostech.
Cílem dezinsekce je likvidace škodlivého hmyzu v daném prostoru a zamezení jeho šíření do okolí.
Základem úspěchu deratizačního zásahu je zvolení nejvhodnější metody likvidace hmyzu a výběr vhodného a účinného insekticidního přípravku. Bezpodmínečnou nutností je odborné používání veškerých dezinsekčních přípravků a dodržování přísných bezpečnostních opatření. Používané insekticidy musí splňovat přísné normy a musí být schváleny v České republice i v EU.
Včasná odborná dezinsekce zabrání vzniku velkých škod způsobených hmyzem, který může způsobit znehodnocení velkého množství potravin a krmiva pro zvířata. Likvidací škodlivého hmyzu je navíc předcházeno vzniku a šíření řady chorob, kterých je tento hmyz přenašečem.
Vzhledem k nebezpečí souvisejícímu s přemnožením škodlivého hmyzu je nutné provádět včasnou odbornou dezinsekci. Určitě se vyplatí využít služeb a profesionálních zkušeností odborné dezinsekční firmy. Odborné znalosti a bohaté zkušenosti takovéto firmy jsou zárukou vysoké úspěšnosti dezinsekčních zákroků. Mezi zkušené dezinsekční firmy s odbornou certifikací patří společnost de Wolf GROUP s.r.o. z Chebu.
 
PR článek
clanky
pr-clanky

Mohlo by vás zajímat -  Výhody profesionálního úklidu pracoviště